Panasonic Aquarea WH-UQ16HE8/WH-ADC0916H9E8 All In One T-Cap levegő víz hőszivattyú
ID: 5116Pana
5.800.000Ft Bruttó
Kategóriák: ,
5.800.000Ft Bruttó
    Kérjen telefonos visszahívást az alábbi űrlap kitöltésével:
    A jelölődoboz bejelölésével elfogadtam és megértettem az Adatkezelési tájékoztatót!
    Termékleírás
    • COP: 4,28
    • EER: 2,57
    • Működés fűtés: -20 – +35 °C
    • Beltéri zaj max 33 dB
    • Kültéri zaj max: 61 dB
    • Rozsdamentes beépített HMV tartály 185liter
    • Elektromos kiegészítő fűtés 9kW
    • Energiaosztály: A++
    • Hűtőteljesítmény 12 kW
    • Fűtőteljesítmény 16 kW
    • Méret kültéri: 1410 x 1283 x 320mm 151kg
    • Méret beltéri: 1800 × 598 × 717mm 126kg
    T-CAP All In One
    • Extrém hideg külső hőmérsékletre,
    • Új épületekhez vagy felújításokhoz,
    • Fűtés és hűtés,
    • Használati melegvíz külső tartállyal,
    • Radiátorokhoz – Fan Coil – Padlófűtés,
    • Széles tartomány: 9-16 kW,
    • Energiaosztály: A++ (55°C), A++-tól G-ig terjedő skála,
    • Energiaosztály: A+++ (35°C), A+++-tól D-ig terjedő skála
    • Aquarea Smart / Service Cloud opció
    Telepítési csomag tartalma
    Mit tartalmaz az alap telepítési csomag?
    • szakemberek munkadíját,
    • beltéri egységeként egy fal átfúrását,
    • kábelcsatornában való kiépítés,
    • szerelési anyagok költségeit,
    • anyagok helyszínre szállítását,
    • kültéri és beltéri egység felszerelését,
    • a működéshez szükséges gáztöltést,
    • igény esetén műanyag talaj konzolt,
    • rendszer teljes körű beüzemelését,
    • kiszállást, terület felmérését igény esetén,
    • csepp víz elvezetés kialakítása 5 méterig,
    • kiszállási költség (Budapest vagy Pest megye esetén),
    • rögzítő elemeket és kiegészítőket a megfelelő működéshez,
    • egy darab 450 mm-es konzolt, nagyobb készülékeknél max 650mm-es,
    • elektromos bekötések elkészítése dug villával konnektorba 5 méterig,
    • a készülék üzemeltetés bemutatása, a Wifi modulok kivételt képeznek,
    • 1 év telepítési garanciát.
    Panel típusú ingatlanokban a betonfúrás miatt 5000 forint plusz költséget számolunk fel.
    3 méter cső távolság felett az alábbi költségekkel tervezhet:
    • Rézcső pár kiépítését kábelcsatornában 3m-en felül bruttó 13000/méter.
    • Elektromos betáplálás kiépítését külön nyomvonalon kábelcsatornában bruttó 1000 /méter.
    • Multi egységek telepítési díja beltéri egységenként bruttó 60 000 forint, 3 méter csőhosszig,
    • Meglévő régi készülék bontása, elszállítása bruttó 20 000 forint/ készülék,
    • Tetőkonzol ára bruttó 30-50 000 forint telepítéssel, ez függ a konzol típusától,
    • Pest megyei felmérés díjmentes, meglévő címektől függően,
    A megrendelésben segítség lehet Önnek a vásárlási útmutató az oldal jobb felső sarkában.
    Klíma garancia
    Garanciák márkák szerint:
    • Midea garancia: 5 év teljes körű garancia, egy évben egy karbantartás mellett.
    • Daikin garancia: 5 év garancia, egy évben 1 karbantartás ellenében.
    • Mitsubishi garancia: 5 év garancia, egy évben 1 karbantartás ellenében.
    • Toshiba garancia: 5 év garancia, egy évben 1 karbantartás ellenében.
    • Polar garancia: 3 év garancia, egy évben 1 karbantartás ellenében.
    • Syen garancia: 3 év készülék garancia, 5 év kompresszor garancia, egy karbantartás ellenében.
    • LG garancia: 3 év garancia, egy évben 1 karbantartás ellenében.
    • Cooper&Hunter garancia: 5 év garancia, egy évben 1 karbantartás ellenében.
    • Hitachi garancia: 3 év garancia, egy évben 1 karbantartás ellenében.
    Az évenkénti karbantartás díja bruttó 20 000 forint, egészen 5 kW-os lakossági klíma teljesítményig. A karbantartások elmulasztása garancia elvesztését jelenti. A karbantartásokat számlával szükséges igazolni, hivatalos Fgáz azonosítóval rendelkező klíma telepítőtől.